تمیز کردن هندزفری با مسواک
3 کار ضروری که باید برای تمیز کردن هندزفری انجام دهید!

چگونه می‌توانیم هندزفری را ضدعفونی کنیم؟ چطور هندزفری را تمیز کنیم؟ برای تمیز‌کردن هندزفری از چه ابزارهایی می‌توان استفاده کرد؟ هندزفری وسیله‌ای بسیار پراستفاده در روزمره همه‌ی افراد است. پس باید به تمیز‌کردن آن بسیار دقت‌کنید چون اگر مرتبا آن را تمیز نکنید به گوش شما آسیب می‌زند و باعث تجمع میکروب در سری‌های هندزفری می‌شود. در این مقاله ما چند راه حل برای تمیز‌کردن هندزفری به شما می‌دهیم. در ادامه مقاله همراه ما باشید.


چطور سری هندزفری را با مسواک تمیز کنیم؟

در ابتدا حتما هندزفری را از دستگاه جدا و بعد از آن اقدام به تمیز‌کردن آن‌کنید. برای تمیز کردن قسمت‌های داخلی سوراخ‌های هندزفری می‌توانید از مسواک استفاده‌کنید. حتما حواستان باشد که از یک‌مسواک تمیز استفاده کنید، اگر مسواک تمیز نبود به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید وگرنه آلودگی بیشتری وارد آن می‌شود. با مسواک به آرامی روی سری های هندزفری بکشید تا آلودگی مثل جرم‌ها و گرد و غبار را از روی آن تمیز کند. در ادامه می‌توانید با استفاده از خلال دندان یا یک قلمو آلودگی ها را پاک کنید. آب یا الکل برای تمیز کردن این قسمت اسپری نکنید.


نحوه تمیز کردن سیم و سری هندزفری

برای تمیز کردن قسمت‌های دیگر سری‌و سیم هندزفری می‌توانید از دستمال میکروفایبر آغشته به الکل یا آب را روی آن بکشید. مواظب باشید که آب وارد سوراخ های روی هندزفری نشود. سپس با یک دستمال خشک روی آن را بکشید تا خشک شود. هرگز با سشوار هندزفری را خشک نکنید چون سیم هایی دارد که به گرما حساس هستند و ممکن است موجب خرابی هندزفری شود.


چگونه هندزفری را با ضدعفونی کنیم؟

یک گوش پاک کن را کمی به الکل آغشته‌کنید و آهسته و با احتیاط دور سری های هندزفری و پشت آن بکشید تا از تعرق و آلودگی ها ضدعفونی شود و گوش شما دچار بیماری نشود. سپس با یک دستمال تمیز آن را خشک‌کنید.

این مراحل را مرتبا انجام دهید تا از بیماری‌ و عفونت گوش جلوگیری‌کنید. اگر هندزفری شما دچار مشکل شده و یا قصد خرید هندزفری جدید را دارید حتما قبل از آن به صفحه خرید هندزفری باکیفیت با مناسب ترین قیمت مراجعه کنید تا بهترین خرید را تجربه‌کنید.

اشتراک گذاری