چگونه ایرپاد گم شده را پیدا کنیم

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که ایرپاد خودرا گم کرده باشید یا که از شما سرقت کرده باشند.ایرپاد ها معمولا چون قیمت بالاتری نسبت به هنذفری ها دارند و گم شدن آن نگرانی بیشتری دارد.شما میتوانید برای پیدا کردن ایرپاد خود از چند روش استفاده کنید.ما در ادامه این مقاله به شما میگوییم که چگونه ایرپاد گم شده را پیدا کنیم.

روش های ایرپاد دزدیده شده و گم شده

شاید زمانی که ایرپاد خود را گم میکنید از خود بپرسید که چگونه ایرپاد خود را پیدا کنید.شما میتوانید با استفاده از نرم افزار اختصاصی find my ایرپاد خود را پیدا کنید.علاوه بر این نرم افزار میتوانید از طریق آیکلود نیز از لوکیشن airpods، airpods Pro و airpods max مطلع شوید.

دقت کنید که برای ردیابی ایرپاد های سرقت شده یا گم شده باید قابلیت find my را روی آیفون خود فعال کنید.شما میتوانید با فعال کردن این قابلیت تمام گجت ها متصل شده به اپل را به راحتی پیدا کنید.

برای ردیابی ایرپاد،چگونه قابلیت FIND MY را فعال کنیم؟

برای ردیابی ایرپاد،چگونه قابلیت FIND MY را فعال کنیم؟

برای فعال سازی این قابلیت مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد SETTING در گوشی اپل شوید.
 • برنامه FIND MY را بیابید.
 • وارد FIND MY IPHONE شوید.
 • گزینه Find My Iphone را فعال کنید.
 • ENABLE OFFLINE FINDING را فعال کنید.
 • مطمئن شوید SEND LAST LOCATION فعال است.

توجه داشته باشید که گزینه آخری حتما فعال باشد.چون که شما میتوانید در مواردی که ایرپاد به گوشی متصل نیست یا که شارژ آن تمام است،آخرین محل آن را روی نقشه ببینید.

ردیابی ایرپاد از طریق آیکلود(I CLOUD)

ردیابی ایرپاد از طریق آیکلود(I CLOUD)

اگر به هر دلیلی به گوشی خود دسترسی ندارید، میتوانید با استفاده از لب تاپ یا سیستم وارد آیکلود خود شوید و ایرپاد گم شد خود را ردیابی کنید.برای این روش مراحل زیر را دنبال کنید:

 • به وبسایت COM بروید.
 • با استفاده از اپل آی دی و رمز عبور وارد اکانت خود شوید.
 • گرینه FIND IPHONE را پیدا کنید.
 • روی ALL DEVICE کلیک کنید و در منویی که باز میشود ایرپاد خود را انتخاب کنید.
 • در صورت آنلاین بودن،میتوانید محل ایرپاد را ببینید.

شما میتوانید از گزینه PLAY SOUND برای پخش صدا در ایرپاد استفاده کنید.

چگونه ایرپادی که گم شده را پیدا کنیم

زمانی که یکی از گوشی های ایرپاد شما گم شد یا که هر کدام از گوشی های ایرپاد در محل های مختلفی باشد،این امکان وجود ندارد که محل هر دو گوشی ایرپاد را روی نقشه ببینید.پیشنهاد میشود که اول از همه ایرپادی که روی نقشه FIND MY است را پیدا کنید.سپس آن را درون کیس خودش قرار بدهید و نرم افزار را رفرش کنید.مجدد نرم افزار را باز کنید تا بتوانید محل ایرپاد دیگر را مشاهده کنید.

پیدا کردن ایرپاد خاموش با استفاده از FIND MY

اگر زمانی که ایرپاد خود را گم کردید،ایرپاد شما خاموش یا آفلاین باشد،شما نمیتوانید محل دقیق آن را ردیابی کنید.بهترین راه این است که از طریق آیکلود به نرم افزار FIND MY مراجعه کنید و از محل آخرین باری که ایرپاد شما روشن بوده است،مطلع شوید.با کمی تلاش و جستجو در آخرین محل ایرپاد،به احتمال زیاد میتوانید دستگاه خود را بیابید.

در بیشتر مواقع شما میتوانید با روش های ذکر شده،ایرپاد خود را پیدا کنید.گم شدن و سرقت شدن ایرپاد باعث میشود که نگرانی استفاده از این دستگاه زیاد شود.به همین خاطر به شما پیشنهاد میکنیم در مواقعی که فکر میکنید احتمال دارد ایرپاد شما گم شود،از هنذفری های سیمی استفاده کنید.

چگونه کیس ایرپاد را پیدا کنیم

شما زمانی میتوانید کیس ایرپاد را پیدا کنید که حداقل یکی از ایرپاد ها درون کیس باشد.برای پیدا کردن به این روش،وارد FIND MY یا آیکلود خود شوید.اگر باتری کیس و ایرپاد تمام شد باشد،میتوانید از طریق آفلاین،از اخرین محل کیس ایرپاد خود روی نقشه مطلع شوید.